NAGRODA! Biuro Rutkowski poszukuje sprawców zuchwałych kradzieży w Przyborowie i Górzycy w Lubuskiem. Sprawcy poruszali się ciemnym Volvo S60 o nr rej. DW 303MY

Biuro Rutkowski poszukuje sprawców zuchwałych włamań, do których doszło w nocy z soboty na niedzielę tj. 20/21 czerwca 2020 roku. Przestępcy najpierw włamali się do samochodu, po czym pojechali kilkanaście kilometrów dalej okraść dom właściciela pojazdu.

Jeep Grand Cherokee był zaparkowany  w nocy 20/21 czerwca 2020 roku. w miejscowości Górzyca (pow. słubicki) przed blokiem mieszczącym się na Osiedlu Kwiatowym nr 8. Pod osłoną nocy przestępcy włamali się do auta. Łupem złodziei padła między innymi: gotówka w kwocie 20 tys zł oraz 5 tys euro, dokumenty oraz kluczę od domu właściciela pojadu.

Wykorzystując ten fakt, sprawcy  po godzinie 4 nad ranem, udali się do domu mężczyzny do miejscowości Przyborow koło Słońska, gdzie po otwarciu drzwi wcześniej skradzionym kluczem weszli do środka. Nie zraził ich fakt, że na piętrze domu przebywali domownicy i był włączony telewizor.

Złodzieje przeszukując parter domu ukradli złotą biżuterię. Przestępcy zostali spłoszeni przez domowników. Uciekając z okradanego domu wsiedli w pośpiechu do ciemnego (granatowego) Volvo S60 o numerach rejestracyjnych DW 303MY.

Każdy, kto posiada wiedzę na temat sprawców tej zuchwałej kradzieży poruszających się samochodem Volvo S60 o numerach rejestracyjnych DW 303MY proszony jest o kontakt z numerem alarmowym naszego biura 600 007 007 – mówi Krzysztof Rutkowski. – Za informację, która przyczyni się do ujęcia sprawców przewidujemy nagrodę – podkreśla właściciel biura detektywistycznego Rutkowski Patrol.