Narkotykowy dealer zatrzymany – Środa Wlkp

Policjanci z Zespołu do Walki z Przestępczością Narkotykową ze Środy Wlkp. zatrzymali 32-latka. W jego mieszkaniu funkcjonariusze znaleźli marihuanę wystarczająca do wytworzenia ponad 4 tysięcy porcji, kokainę, szafy do profesjonalnej uprawy i inne akcesoria używane do handlu narkotykami. Mieszkaniec Środy został tymczasowo aresztowany. Grozi mu do 10 lat więzienia.

Policjanci z Zespołu do Walki z Przestępczością Narkotykową ze Środy Wlkp. zatrzymali 32-letniego mężczyznę.  Funkcjonariusze pracowali nad sprawą kilka miesięcy i mieli już stuprocentową pewność, że mieszkaniec Środy jest mocno zaangażowany w proceder narkotykowy. W grę wchodziła uprawa, porcjowanie, handel i sprzedaż środków odurzających.

Przygotowana policyjna realizacja zakończyła się  4 listopada br. przeszukaniem kilku mieszkań użytkowanych przez podejrzanego. W lokalach pozostających w dyspozycji handlarza, funkcjonariusze znaleźli marihuanę gotową do przygotowania ponad 4 tysięcy porcji, wartościową kokainę i specjalistyczny sprzęt do uprawy.

Dowody nie pozostały cienia wątpliwości, że 32-latek był mocno zaangażowany w narkotykowy rynek. Sąd wydał postanowienie o jego tymczasowym aresztowaniu. Średzianin na sprawę będzie oczekiwał już za kratkami. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: http://wielkopolska.policja.gov.pl/