Nieudana próba zdyskredytowania Rutkowskiego w sprawie tajemniczej śmierci Magdaleny Żuk

Detektyw Rutkowski w odniesieniu się do filmu, który ukazał się dziś w sieci jednoznacznie wskazuje na fabrykowanie tendencyjnego materiału, który miał posłużyć do dyskredytacji Rutkowskiego w oczach rodziny jak również osób, które śledzą wydarzenia związane z wyjaśnieniem sprawy śmierci Magdaleny Żuk.

Jeden z tabloidów opublikował nagranie jak również dołączył do tego artykuł wynikający z niechęci do Rutkowskiego ponieważ dziennikarz tegoż tabloidu miał żal, że Rutkowski współpracuje z inną gazetą w Polsce. Na dowód tego przedstawił SMSa, z którego jednoznacznie wynika iż dziennikarz ma żal do Rutkowskiego.

Publikujemy treść wiadomości sms: „Cześć. Na drugi raz nie zawracaj nam głowy jeśli wolisz ugadywać się z gazetą nr 3 w tym kraju. Pozdrawiam. t”

W dniu jutrzejszym Maciej Szcześniak z Kancelarii Prawnej z Gorzowa Wielkopolskiego złoży stosowne zawiadomienie na policji.

Działanie ze strony Rutkowskiego było celowe, które miało doprowadzić do zdemaskowania osoby, która chciała wejść w bliższe kręgi otoczenia Rutkowskiego po to żeby zebrać maksymalną ilość materiału na oddalenie Rutkowskiego od sprawy, nad którą pracuje jego zespół i on osobiście.

Rodzina Magdy Żuk jest zdegustowana tak perfidnymi metodamii działania w stosunku do Krzysztofa Rutkowskiego.

Materiał miał za zadanie zdyskredytować i rozbić rodzinę detektywa.