Niezapomniany koncert Pawła Liska w Pałacu w Trzciance – ZDJĘCIA, FILMY

Niezapomniany koncert Pawła Liska w Pałacu w Trzciance – ZDJĘCIA, FILMY DSC06190

15 Listopada o godzinie 18.00 w Pałacu w Trzciance odbył się ostatni tej jesieni koncert Akustyczny Pawła Liska , artysta wystąpił  wraz z Michałem Kotwasem Gitarzystą i Pianistą. Jednak niczym zaczął się koncert w Pałacu miało miejsce inne wydarzenie i był to przegląd młodych wokalistów z Internatu.

Z publicznością

Na koncercie Pawła i Michała przybyło wielu słuchaczy i sala wypełniła się po brzegi. Paweł nie byłby sobą gdyby nie przygotowane prezenty dla publiczności. Było trochę słodkości wspólne zdjęcie oraz razem śpiewali wiele piosenek. Podczas koncertu można było usłyszeć utwory znane takie jak Jesteś Lekiem na całe zło, Remedium, Uciekaj moje Serce czy Przekorny Los oraz te autorskie Czas, Nie zatrzymasz mnie oraz Cisza. Koncert trwał ponad godzinę, Patronem Medialnym był portal naszaWielkopolska.pl a całe wydarzenie zarejestrował Adam Pasche Firma Usługowo Filmowa.

a tu Przekorny Los

To był ostatni koncert z cyklu „Paweł Lisek Akustycznie” Teraz artysta pracuje nad autorską balladą po polsku i nad spotkaniami świątecznymi. najbliższe już 3 grudnia o 19.00 w Opalenicy wystąpi tuż przed Liberem.