Nowe informacje w sprawie brutalnego napadu w Kaliszu oraz wyłudzenia na kwotę prawie 300 000 zł. Konferencja Biura Rutkowski w Kaliszu 18 stycznia 2018

Biuro Rutkowski organizuje spotkanie dla dziennikarzy w związku z nowymi informacjami dotyczącymi zuchwałego napadu, jaki miał miejsce w Kaliszu w październiku ubiegłego roku. Spotkanie odbędzie się 18 stycznia 2018 r. o godzinie 11:00 w Komoda Club w Kaliszu, ul. Niecała 6a.

Przypomnijmy… Brutalna napad, do którego doszło 11 października w godzinach popołudniowo-wieczornych w Kaliszu, jest sprawą priorytetową dla Biura Rutkowski Patrol. Gdy poszkodowani zgłosili się o pomoc wysłał on swoją elitarną jednostkę na miejsce. Teraz biuro Rutkowski oferuje nagrodę 100 tysięcy zł za wskazanie sprawców, tego bulwersującego napadu.

Napastnicy wtargnęli do domu pokrzywdzonych podając się za policjantów z krzykiem: „Na glebę, policja!”. Od razu rzucili się na mieszkającą tam kobietę, znęcając się nad nią i brutalnie ją torturując.

– Nagle z hukiem otworzyły się drzwi i zobaczyłam czterech zamaskowanych mężczyzn. Mieli ze sobą gaz pieprzowy, którym psikali w moją stronę. Ja zaniemówiłam nigdy nie miałam problemów z prawem. Podbiegli do mnie, zaczęli mnie bić i powalili  na podłogę. Uderzyli mnie w głowę. Zaczęli mnie obwiązywać całą, oczy, głowę, usta, zaczęłam się dusić – relacjonuje pokrzywdzona. – rozluźnili ucisk tylko po to żebym mogła wskazać gdzie leżą kosztowności.

Ponadto przedstawione zostaną również kulisy wyłudzenia na kwotę ponad 290 tys. zł, którego dopuścił się Bartłomiej M. z Zakładów Mięsnych MUCHY na szkodę przedsiębiorcy z miejscowości Bargłów, woj. podlaskie.

– Podczas konferencji połączymy się drogą elektroniczną z poszkodowanymi w obydwu sprawach. – oznajmił portalowi naszaWielkopolska.pl Krzysztof Rutkowski.