Nowy Tomyśl – 56-letni mieszkaniec gminy Lwówek potrącił matkę z 3-letnim dzieckiem!

Do bardzo groźnego wypadku drogowego doszło wczoraj w miejscowości Zębowo. Kierujący osobowym citroenem potrącił kobietę z dzieckiem. 37-letnia kobieta oraz jej 3-letni syn trafili do szpitala. Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają okoliczności i przebieg wypadku.

Wczoraj rano, kilka minut przed godziną 9:00, do stanowiska kierowania Komendy Powiatowej Policji w Nowym Tomyślu trafiła informacja o zdarzeniu drogowym w miejscowości Zębowo. Ze zgłoszenia wynikało, że potrącona została kobieta prowadząca wózek, w którym znajdował się jej 3-letni syn. Nie zwlekając, w trybie alarmowym, na miejsce zostały skierowane odpowiedni służby.

Z zebranych do tej pory informacji wynika, że kierujący citroenem, 56-letni mieszkaniec gminy Lwówek, na prostym odcinku drogi zjechał na lewe pobocze, gdzie uderzył w 37-letnią kobietę prowadzącą przed sobą wózek, w którym znajdował się jej 3-letni syn.

Poszkodowana kobieta doznała stłuczenia podudzia nogi prawej oraz stłuczenia prawej ręki. Natomiast 3-latek z obrażeniami został przetransportowany do szpitala, gdzie poddany został szczegółowym badaniom lekarskim.  W dalszym ciągu czekamy na opinię lekarską z przeprowadzonego badania.  Kierujący pojazdem był trzeźwy. Policjanci zatrzymali jego prawo jazdy.

Źródło: KPP Nowy Tomyśl