Nowy Tomyśl – Brawurowe wyprzedzanie BMW z finałem w polu.

W sobotę popołudniu na drodze drodze z Buku do Wojnowic doszło do groźnej kolizji drogowej. Kierująca osobowym BMW uderzyła w Renault po czym wypadła z drogi. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Jedna osoba została przewieziona do szpitala na rutynowe badania.

W sobotnie popołudnie (10.09.2016r.) około godziny 15 oficer dyżurny nowotomyskiej komendy otrzymał telefoniczne zgłoszenie o zdarzeniu drogowym. Na miejsce natychmiast został skierowany patrol ruchu drogowego. Przybyli na miejsce policjanci ustalili, że kolizja drogowa miała miejsce na prostym odcinku drogi prowadzącym z Buku do miejscowości Wojnowice.

NT 14284884_1198938653501767_375640700_o_kopiowanie

To właśnie tutaj 34-letnia kierująca osobowym BMW podjęła brawurowy manewr wyprzedzania kilku pojazdów. Niestety przeceniła swoje możliwości i doprowadziła do zderzenia bocznego z pojazdem marki Renault Megane, a następnie wypadła z drogi lądując w polu. Na szczęście nikomu nic się nie stało. 34-letnia kobieta z BMW została przewieziona do szpitala w Nowym Tomyślu na rutynowe badania.

Za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego i spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym 34-latce zatrzymane zostało prawo jazdy, a sprawa znajdzie swój finał w sądzie.

Źródło: KPP Nowy Tomyśl