Nowy Tomyśl -„Czyżby wczorajszy Państwa artykuł spowodował, że wreszcie służby sprzątające miasto wzięły się do roboty? Brawo! Dobra robota!”

W dniu wczorajszym na interwencję czytelnika z Nowego Tomyśla – Pana Sławka, opublikowaliśmy artykuł: „Plac Niepodległości jak śmietnik”. Nie spodziewaliśmy się, że spłynie do nas tak wiele negatywnych komentarzy na temat czystości ulic, chodników, placów i innych miejsc w naszym mieście.

DSC_0063

Dziś rano otrzymaliśmy od Pani Kasi zdjęcie służb sprzątających miasto po weekendzie z pytaniem: „Czyżby wczorajszy Państwa artykuł spowodował, że wreszcie służby sprzątające miasto wzięły się do roboty? Brawo! Dobra robota!”

A oto kilka komentarzy wczorajszego artykuły „Plac Niepodległości jak śmietnik:

Podobnie a może i gorzej wygląda pasaż pieszy od os.przy ul.Wypoczynkowej do Tysiąclecia ,Wzdłuż naszej Szarki po prawej i Kauflandu po lewej..Jakaś masakra ostatnio….

„Straż miejska ,Policja , monitoring nic nie pomogą to ludzie muszą się nauczyć bo widocznie w domu też tak maja?”

Bydło tylko tak robi ,przynieść potrafią ale wynieść już nie może w domu tak maja to nawyku się nie zmieni.

14218144_1156936077678966_975574083_nPS. Jeśli ten artykuł czytają urzędnicy i służby odpowiedzialne za nasze kochane miasto to mamy apel w imieniu mieszkanki z Ul. Wypoczynkowej… „Naprawcie wreszcie tą lampę, bo jak dojdzie do tragedii i jakieś dziecko zginie porażone przez prąd!”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

http://naszawielkopolska.pl/?p=13667