Nowy Tomyśl – „Hibi może zrobić doniesienie na trzy czwarte społeczeństwa…” – donosi WDS

Jeżeli czytelnikom nudzi się dość poważny przekaz informacji, dosłowne cytaty i fakty zapraszamy po raz kolejny do lektury WDS czyli Waszego Satyrycznego Donosiciela, który przy współpracy z okolicznymi wiewiórkami w sposób satyryczny relacjonuje bieżące wydarzenia, zdarzenia, fakty jakie dzieją się i mają miejsce w naszej gminie Nowy Tomyśl. Zapraszamy do lektury.

W tym wydaniu Wasz Donosiciel Satyryczny donosi, między innymi o :

„Ciężko nieraz trafić, ponieważ jak się dobrze zastanowić to, Hibi może zrobić doniesienie na trzy czwarte społeczeństwa, czyli na wszystkich tych, którzy mają go już dość i głośno to komentują…”

„Jak widać na załączonym obrazku Gabinet nr 28, próbuje niestety wprowadzić nas w stan zniesmaczenia, wspominając tego, który nazwany został Specjalistą od Reklamy. Niestety będę musiał wymyślić osobnikowi nowe pseudo, bo okazało się…”

„Tak przy okazji, z tym co mówią wiewiórki, jeśli chodzi o nieporozumienia w gronie paraburmistrzów, to coś musi być na rzeczy, bo Pani Fe przyszła sama i wcześniej, a Hibi i Disco Polo, wpadli razem spóźnieni i widać, że…”

” „… Ostatnio dużo słyszę, że mówi się o braku zdobytych środków zewnętrznych, więc informuję że ulica Zbąszyńska, może się zakwalifikować do tak zwanych schetynówek…”, znaczy się że dostaniemy kasę na jej remont. Fajnie, tylko, że Hibi zaraz dodał, że to jeszcze nie wiadomo, że to tylko taka nieoficjalna wiadomość, że mamy szansę… Czyli, co?…”

„Ostatnio portal, który już w 100% nie lubi Hibiego, czyli ten od wyłysiałych hipisów, umieścił jeden ciekawy wykaz. Ciekawy, bo dotyczył miast i gmin, które złożyły wniosek między innymi na remont konkretnych dróg w gminie. Na liście jest 261 pozycji, a wniosków było złożonych 355…” –> link do artykułu, o którym wspomina WDS: 30 mln euro na budowę i modernizację dróg lokalnych w Wielkopolsce – sprawdź listę <–

Całość artykułu Waszego Donosiciela Satyrycznego znajdziesz tutaj –> XL WDS – Rośnie liczba tych, których Hibi wkurza <–

 

Wasz Donosiciel Satyryczny to jak sama nazwa wskazuje strona satyryczna. Można powiedzieć, iż jest pisemną formą stand up-u, więc nie ma co się obrażać :) Satyryczne doniesienia dotyczą przede wszystkim włodarzy i elit polityczno – społecznych Nowego Tomyśla i najbliższych okolic. Nie raz są lekko przekoloryzowane w formie (jak to w satyrze), jednak fakty za bardzo naginane nie są! Życzę miłej lektury i zachęcam tą drogą do komentowania doniesień.

Zdjęcie nagłówek – Urząd Miasta Nowy Tomyśl – www.nowytomysl.pl