Nowy Tomyśl – „BYWAŁO LEPIEJ” czyli… Jarmark 2016 subiektywnym okiem WDS-a

„No i po jarmarku. Jak było? Zapewne nie można tego jarmarku zaliczyć do najbardziej udanych, a najlepiej obrazuje ten fakt napis na murze szkoły z numerkiem 1, czyli tej na drodze do jarmarkowej bramy. Napis powstał w którąś Jarmarkową noc (być może ostatnią), a brzmi „BYWAŁO LEPIEJ”. – piszę w swoim 44 donosie WDS.

image1Zdjęcie: Gabinet nr 28 -> https://web.facebook.com/Gabinet-nr-28-1055570001169386

Wasz Satyryczny Donosiciel dodaje: „Najlepiej obrazuje to zdjęcie, które zamieszczam poniżej. A dotyczy ono faktu na który uparł się właśnie Disco Polo – na występ grupy „Czerwony Tulipan” – nie mam nic do grupy, bo nawet fajnie pieją, ale zdecydowanie nie jest to repertuar na jarmarkowe wystąpienie. Na zdjęciu widać, że występ oglądała i słuchała garstka ludzi i…. no zgadnijcie kto tam tyłem stoi 😊?”

image2

„Jednak najlepiej było, jak działkowicze mieli swoją imprezę, czyli jakiś tam okręgowy zlot i podsumowanie grzebania w ziemi. Hibi Bezprawnik zjawił się tam, ale nie było mu pewnie specjalnie miło, jak niejaki, były poseł spod znaku zielonego liścia, to który zawsze brylował na nowotomyskich jarmarkach, zaczął mowić, że współpracy z działkowcami uczył się właśnie od Nowego Tomyśla – ale Nowego Tomyśla pod wodzą Wiklinowego Księcia I i za to Wiklinowemu Henrykowi on bardzo dziękuję. Już w tym momencie Hibi Bezprawnik musiał być niezłe wkuty. Jednak organizatorzy poszli jeszcze bardziej po bandzie i zaczęli wręczać naszemu głównemu w Powiecie, czyli Kozie, swoje wysokie odznaczenie. Wtedy Hibi nie wytrzymał i spieprzył, jak najdalej – niestety, dla nas, niezbyt daleko Wiecie dobrze jak on bardzo nie lubi być pomijany. ” – pisze WDS.

Cały tekst –> https://wdsnt.pl/2016/09/04/44-wds-hibi-bezprawnik-specjalnie-podziekowal-kulturalnemu-domu-za-jarmark-i-to-z-jaka-klasa/

http://naszawielkopolska.pl/?p=13187