Nowy Tomyśl – Już w najbliższą niedzielę Objazdowe Kino Visa w NOK-u! Konkurs dla naszych czytelników!

Już 9 kwietnia 2017 roku, z nowym, premierowym repertuarem, kino odwiedzi Nowy Tomyśl do Nowotomyskiego Ośrodka Kultury! Objazdowe Kino Visa zaprasza mieszkańców miast, w których nie ma kin, na wyjątkowe seanse filmowe. Od uruchomienia projektu już ponad 20 tys. widzów obejrzało najnowsze produkcje i premiery filmowe na dużym ekranie. Do dzisiaj Objazdowe Kino Visa odwiedziło ponad 40 miejscowości a docelowo zawita do ponad 100, we wszystkich 16 województwach Polski.

SPRAWDŹ REPERTUAR I KUP BILETY
kino.visa.pl/trasa_kina/szczegoly/45

W atmosferę Świąt Wielkanocnych wprowadzi nas kino familijne „Zając Max ratuje Wielkanoc”. To wielka, świąteczna przygoda w świecie zwierząt, doskonała propozycja dla dużych i małych widzów – gratka dla wszystkich szukających w kinie nie tylko pierwszorzędnej rozrywki, ale i mądrego przesłania. W filmie oczaruje nas świetny polski dubbing (w roli głównej Piotr Adamczyk), szczypta magii i tajemnica Zająca Wielkanocnego.

 

Wielkanoc ekipa objazdowego kina spędzi wśród najbliższych, a tuż po świętach, 18 kwietnia, rusza w trasę, do kolejnych miejscowości, z nowymi, wiosennymi tytułami filmowymi – mówi Paweł Adamski, Prezes Outdoor Cinema, pomysłodawca i organizator Objazdowego Kina. – Wszystkim naszym Widzom życzymy Zdrowych i Wesołych Świąt!

Na dużym ekranie w Nowym Tomyślu zobaczyć będzie można również „Azyl”, z dwukrotnie nominowaną do Oskara Jessicą Chastain, To oparta na faktach historia Antoniny i Jana Żabińskich, którzy w czasie II wojny światowej, w warszawskim zoo przechowali i uratowali ponad 300 Żydów

https://www.youtube.com/watch?v=3s6rGq0F940

oraz polską komedię z Magdaleną Lamparską i Anną Dereszowską – „Porady na zdrady”, którą od premiery obejrzało już ponad 700 tys. Widzów.

A my już teraz mamy dla naszych czytelników konkurs!
– Specjalnie dla Was przygotowaliśmy 2 podwójne zaproszenia na seans Zając Max ratuje Wielkanoc o g.11:40 oraz Porady na Zdrady o g.20:30 – mówi Krzysztof Wesoły. – Do każdej wejściówki dorzucamy Zestaw dla Dwojga ( duży popcorn + 2xcoca-cola) w barku kinowym. Konkurs jest bardzo prosty, a jego szczegóły  znajdziecie na naszym funpage PortalNaszaWielkopolska. – dodaje redaktor naczelny.

Bilety dostępne są w kasach kina oraz w internetowej przedsprzedaży. Wszystkie szczegóły dotyczące promocji, repertuaru i aktualna lista odwiedzanych miejscowości znajdują się na stronie: www.Kino.Visa.pl