Nowy Tomyśl – Szukamy złodzieja! FILM

Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Nowym Tomyślu prowadzą czynności mające na celu ustalenie i zatrzymanie sprawcy kilku kradzieży paliwa, które miało miejsce 4 grudnia 2016 roku. Wszystkie osoby mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy proszone są o kontakt telefoniczny lub osobisty z Komendą Powiatową Policji w Nowym Tomyślu.

Do zdarzeń doszło 4 grudnia 2016 roku na stacjach paliw BP, Orlen oraz Statoil. Wyglądały one bliźniaczo. Do dystrybutora podjeżdża osobowy Peugeot. Z jego wnętrza wysiada postawny mężczyzna. Otwiera tylną klapę bagażnika po czym tankuje do znajdujących się wewnątrz zbiorników na paliwo. Następnie nie zwlekając wsiada za kierownicę i szybko odjeżdża ze stacji nie regulując za zatankowane paliwo.

Funkcjonariusze zwracają się o pomoc w zidentyfikowaniu mężczyzny widocznego na nagraniu z monitoringu. Policja zapewnia anonimowość.
Osoby mogące przyczynić się do ustalenia tożsamości sprawcy, proszone są o kontakt z oficerem dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Nowym Tomyślu pod numerem telefonu 997 lub wydziałem kryminalnym pod nr 061-44-26-270 lub 061-44-26-273.