Oborniki – Przegrali w kasynie na „jednorękich bandytach” po czym uszkodzili i okradli automaty do gier! Ukradli nawet telewizor z kasyna!

Policjanci z Ogniwa Kryminalnego Komisariatu Policji w Rogoźnie zatrzymali 3 podejrzanych o dokonanie kradzieży z włamaniem do maszyn z grami losowymi, ich uszkodzenia oraz kradzieży telewizora. Grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

24 lutego w godzinach nocnych dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Obornikach otrzymał zgłoszenie o kradzieży z włamaniem do maszyn z grami losowymi w jednym z lokali na terenie Rogoźna. Przybyli na miejsce funkcjonariusze Ogniwa Kryminalnego rogozińskiego Komisariatu Policji ustalili, że po północy do salonu z grami weszło 3 mężczyzn, którzy po zakończonej grze uszkodzili maszyny kradnąc z ich wnętrza bliżej nie ustaloną kwotę pieniędzy. Łupem sprawców padł również znajdujący się we wnętrzu telewizor. W toku prowadzonych czynności operacyjnych policjanci wytypowali podejrzanych i jeszcze tego samego dnia dokonali ich zatrzymania.
Okazali się być nimi mieszkańcy gminy Rogoźno w wieku 19 i 34 lat. Mężczyznom przedstawiono zarzuty dot. kradzieży w włamaniem oraz uszkodzenia mienia. Grozi im do 10 lat pozbawienia wolności. Źródło: KPP Oborniki