Okradł 79-letnią staruszkę teraz szuka go Policja! UDOSTĘPNIJ

Policjanci z Poznania poszukują mężczyzny mogącego mieć związek z kradzieżą na tzw. „legendę”, do której doszło 30 września br. na osiedlu Jagiellońskim w Poznaniu. Osoby, które rozpoznają mężczyznę z portretu, prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań Nowe Miasto.

poszukiwany_zdarzenie_z_30.09Policjanci z Komisariatu Policji Poznań Nowe Miasto wyjaśniają okoliczności kradzieży, która miała miejsce 30 września br. na osiedlu Jagiellońskim w Poznaniu. Wówczas około godziny 11:30 do 79 letniej seniorki podeszła kobieta i mężczyzna. Powiedzieli, że są z wodociągów, pomogli seniorce wnieść do domu zakupy, a kiedy byli już w mieszkaniu wykorzystali chwilę nieuwagi starszej pani i ukradli jej 3 tysiące złotych.

Na podstawie ustalonego rysopisu policjanci sporządzili portret pamięciowy mężczyzny, który podał się za pracownika wodociągów. To mężczyzna w wieku ok. 45 lat, wzrostu około 180 cm wzrostu, włosy krótkie, blond, krępej budowy ciała. Mężczyzna ubrany był w bluzę i spodnie koloru beżowego oraz buty koloru brązowego. Jego wspólniczka, która w dniu zdarzenia mu towarzyszyła jest w wieku około 25-lat. Na głowie miała czapkę z daszkiem koloru niebieskiego z literką „M”.

Osoby, które rozpoznają wizerunek mężczyzny, bądź mają jakiekolwiek informacje na temat zaistniałego zdarzenia, proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań Nowe Miasto osobiście, przy ul. Polanka 24 lub pod czynnym całą dobę numerem telefonu 61 84 123 00 lub numerem alarmowym 997.