Opalenica – Raper Doniu wystąpi podczas akcji „Tolerancja jest OK!”

To już w piątek, 30 września o godzinie 10:00 w Opalenicy!!! Ulicami naszego miasta przejdą uczniowie wszystkich szkół z gminy Opalenica, będą też z nami nawet przedszkolaki!

Rok temu, w podobnym marszu, powiedzieliśmy głośno „NIE” dopalaczom. Tym razem będziemy przekonywać, że „Tolerancja jest OK!”, że internetowy hejt jest zły, że rodzaj słuchanej muzyki, sposób ubierania, kolor skóry, wyznawana religia…itd… nie powinny mieć dla nas żadnego znaczenia, bo liczy się to jakimi ludźmi jesteśmy!

Opalenica Tolerancja jest OK

Organizatorem marszu jest Centrum Kultury przy współudziale Urzędu Miejskiego w Opalenicy oraz dyrektorów szkół i przedszkola. Na naszą prośbę w szkołach będą przeprowadzone w tym tygodniu lekcje dotyczące szeroko rozumianej tolerancji. Wybór tematyki zajęć i sposób ich przeprowadzenia pozostawiliśmy szkołom.

Dzieci i młodzież przygotują również transparenty, z którymi pojawią w piątek na marszu. Ruszamy sprzed Szkoły Podstawowej w Opalenicy o godzinie 10.00. Kierunek: teren obok Zespołu Szkół. Tam stawiamy scenę, na której godzinę później wystąpi raper Doniu.

Wszystkich już dzisiaj serdecznie zapraszamy!!!

A oto jeden z przebojów naszego gościa 🙂