Ostrów Wielkopolski – Narkotykowy piątek trzynastego… Zatrzymano 4 osoby!

Podczas minionego weekendu ostrowscy policjanci zatrzymali 4 osoby, które posiadały przy sobie narkotyki w postaci marihuany oraz tabletek ecstasy. Zatrzymani mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Grozi im kara do 3 lat więzienia.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim zabezpieczyli marihuanę oraz tabletki ecstasy. W tej sprawie zatrzymali czterech młodych mężczyzn podejrzanych o posiadanie narkotyków.

W ubiegły piątek, przed godziną 18:00 przez ostrowskich kryminalnych został zatrzymany 20-latek, niespełna trzy godziny później policjanci zatrzymali 24-latka. Mężczyźni posiadali przy sobie marihuanę. Tuż przed północą policjanci Wydziału Prewencji zatrzymali 19 i 21-latka z narkotykami. 19-latek posiadał marihuanę, natomiast 21-latek kilka tabletek ecstasy.

Cała czwórka trafiła do policyjnego aresztu. Wszyscy usłyszeli już zarzut posiadania narkotyków, do którego się przyznali.

Zgodnie z art. 62 ust. 1 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii za posiadanie środków odurzających i substancje psychotropowych grozi im kara do lat 3 pozbawienia wolności.

Po raz kolejny przypominamy, że narkotyki lub inne używki to śmiertelne niebezpieczeństwo, które może bardzo szybko zniszczyć nasze zdrowie i życie. Źródło: Ostrów Wielkopolski