Ostrzeszów – Groźny wypadek w Mikstacie – Pustkowie

W miejscowości Mikstat-Pustkowie, na drodze numer W-447 doszło do wypadku drogowego. Wstępne ustalenia Policji wykazały, że kierujący volkswagenem T4, po zakończeniu manewru wyprzedzania gwałtownie zjechał na lewe pobocze i uderzył w przydrożne drzewo. Kierującego załoga Pogotowia Ratunkowego przewiozła do Szpitala w Ostrowie Wlkp. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności jak doszło do wypadku.

Po godzinie 18:30 (15.07.2016r.) dyżurny Policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na terenie gminy Mikstat.

Skierowani funkcjonariusze Policji na miejscu wypadku ustalili, że volkswagenem T4 kierował 20-letni mieszkaniec gminy Mikstat.

ostrzeszów 20160715_192442

Wstępne czynności służbowe wykazały, że mężczyzna jadąc drogą numer W-447 w kierunku Mikstatu, po zakończeniu manewru wyprzedzania samochodu marki honda wraz z przyczepką, 20-latek gwałtownie zjechał na lewe pobocze, a następnie uderzył w przydrożne drzewo.

Mężczyzna w wyniku odniesionych obrażeń ciała został hospitalizowany w Szpitalu w Ostrowie Wlkp. Także pobrano od niego krew do badań na zawartość alkoholu.

Policjanci z Komisariatu Policji w Grabowie nad Prosną ustalają szczegółowe okoliczności wypadku drogowego.

Źródło: KPP Ostrzeszów