Piła – Diler który sprzedawał narkotyki dzieciom został aresztowany! Grozi mu do 10 lat za kratkami! FILM

Funkcjonariusze z Łobżenicy i Wyrzyska prowadzili wspólne działania, które doprowadziły ich do dealera narkotykowego. 23-latek posiadał i sprzedawał narkotyki 16-latkowi. Na podstawie zgromadzonego przez policjantów materiału dowodowego Sąd aresztował go na 3 m-ce. Mężczyźnie grożą nie mniej niż 3 lata więzienia.https://youtu.be/9PGpV_Uc9Gs17 lutego br. Sąd Rejonowy w Złotowie aresztował na 3 m-ce handlarza narkotykami. Na ślad dealera trafili policjanci z Posterunku Policji w Łobżenicy wraz z funkcjonariuszami z Wyrzyska.

Na podstawie prowadzonej wspólnie pracy operacyjnej policjanci ustalili, że 23-letni mieszkaniec gminy Łobżenica sprzedaje narkotyki 16-latkowi, mieszkańcowi tej samej gminy. Ponadto według informacji uzyskanych przez współpracujące jednostki dystrybutor nielegalnych używek miał posiadać na terenie swojej posesji niedozwolone substancje.

Funkcjonariusze dokonali więc przeszukania pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych 23-latka i ujawnili 1 gram metamfetaminy i około 25 gramów amfetaminy. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnej celi.

327-156029

Zebrany przez śledczych z Łobżenicy materiał dowody potwierdził, że 23-latek parokrotnie na przestrzeni kilku miesięcy sprzedawał marihuanę małoletniemu koledze. Dealer usłyszał od policjantów łącznie pięć zarzutów, w tym posiadania i udzielania narkotyków w celu osiągnięcia korzyści majątkowej osobie małoletniej.

Na wniosek śledczych i złotowskiej Prokuratury Sąd aresztował 23-latka na okres 3 m-cy.

Mężczyźnie grozi wieloletnie więzienie, gdyż udzielanie narkotyków osobie małoletniej w celu osiągnięcia korzyści majątkowej to zbrodnia zagrożona karą pozbawienia wolności od 3 do 10 lat. Wcześniej był już karny za przestępstwa kryminalne.