Piła/Wysoka – Posiadał 850 porcji marihuany. Grozi mu do 10lat!

Policjanci z Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Pile zatrzymali mieszkańca gminy Wysoka. Jest on podejrzany o posiadanie znacznych ilości narkotyków. Podczas przeszukania pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych, kryminalni zabezpieczyli ponad 850 porcji marihuany. Teraz za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 10 lat więzienia.

Zatrzymanym mężczyzną pilscy kryminalni interesowali się już od pewnego czasu. Na podstawie zebranych informacji funkcjonariusze ustalili, że może być on  w posiadaniu znacznych ilości środków odurzających. Dodatkowo okazało się, że narkotyki może przechowywać w swoim mieszkaniu na terenie gminy Wysoka. Policjanci postanowili to sprawdzić.

24 maja br. kryminalni weszli do ustalonego mieszkania. Zastali tam zupełnie zaskoczonego mężczyznę. Podczas przeszukania pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych śledczy ujawnili  ponad 850 porcji marihuany. Narkotyki zapakowane były w worki foliowe, które zostały natychmiast zabezpieczone przez pilskich kryminalnych, a ich właściciel trafił prosto do policyjnego aresztu.

Zatrzymany to 25-letni mieszkaniec gminy Wysoka. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara więzienia nawet do 10 lat.

 Źródło: KPP Piła