PILNE!!! Detektyw Rutkowski i jego ludzie wytypował i przekazali policjantom jednego z podejrzanych o brutalny napad w Kaliszu

Najsłynniejszy polski detektyw został poproszony o pomocy przez małżeństwo, które zostało zostało brutalnie napadnięte w dniu 11 października 2017 roku w swoim domu, na jednym z osiedli domów jednorodzinnych w Kaliszu.

W czwartek, 30 listopada w godzinach wieczornych Rutkowski wraz ze swoim elitarnym zespołem pojawił się pod domem jednego z mężczyzn podejrzanych o brutalny napad, w wyniku którego poszkodowane zostało małżeństwo. Łupem bandytów padło ok. 2 kg złotej biżuterii, kamienie szlachetne, walutę w kwiecie 50 tys. euro oraz ok. 90 tysięcy złotych w gotówce.

_________________________________________________
Film jest materiałem operacyjnym Kalisz24 INFO.

Napastnicy wtargnęli do domu pokrzywdzonych podając się za policjantów z krzykiem: „Na glebę, policja!”. Od razu rzucili się na mieszkającą tam kobietę, znęcając się nad nią i brutalnie ją torturując.

– Nagle z hukiem otworzyły się drzwi i zobaczyłam czterech zamaskowanych mężczyzn. Mieli ze sobą gaz pieprzowy, którym psikali w moją stronę. Ja zaniemówiłam nigdy nie miałam problemów z prawem. Podbiegli do mnie, zaczęli mnie bić i powalili  na podłogę. Uderzyli mnie w głowę. Zaczęli mnie obwiązywać całą, oczy, głowę, usta, zaczęłam się dusić – relacjonuje pokrzywdzona. – rozluźnili ucisk tylko po to żebym mogła wskazać gdzie leżą kosztowności.