PILNE!!! Fragmenty drutu w płatkach śniadaniowy dla dzieci! Producent prosi o zwrot produktu – UDOSTĘPNIJ

UWAGA!!! ,,Kółeczka śniadaniowe” dla dzieci wycofywane z rynku -UDOSTĘPNIJ
Informacja dla Rodziców – komunikat o dobrowolnym, zapobiegawczym wycofaniu z rynku produktu o nazwie Kółeczka śniadaniowe HiPP (Kinder Frühstücks-Ringe), od 15. miesiąca życia

Drodzy Rodzice,
informujemy, iż podjęliśmy decyzję o zapobiegawczym wycofaniu z rynku produktu o nazwie Kółeczka śniadaniowe HiPP (Kinder Frühstücks-Ringe), przeznaczonego dla dzieci od 15. miesiąca życia.

Zapewnienie bezpieczeństwa i jakości produktów jest dla nas najwyższym priorytetem. Decyzja o wycofaniu całości partii jest spowodowana znalezieniem fragmentu metalowego drutu w opakowaniu produktu i została podjęta przez firmę HiPP zapobiegawczo i dobrowolnie.

FB_IMG_1476424368632

Aby wykluczyć wszelkie ryzyko, prosimy Konsumentów, aby nie używali produktów z datą minimalnej trwałości od 05.01.2017 do 19.04.2017! Data minimalnej trwałości znajduje się na górnej części opakowania. Jednocześnie informujemy, że wycofanie z rynku nie dotyczy innych produktów HiPP.

Produkt objęty wycofaniem może zostać zwrócony do sklepu, w którym dokonali Państwo zakupu. Koszty związane ze zwrotem zostaną zrekompensowane.

W przypadku pytań można kontaktować się bezpośrednio z Serwisem dla Rodziców HiPP Polska – telefonicznie (tel.: 22 853-44-44) lub mailowo (za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie www.hipp.pl).

Za zaistniałą sytuację najmocniej przepraszamy – informuje producent.

ZDROWA ŻYWNOŚĆ – KONTROLA INSPEKCJI HANDLOWEJ / jak wybierać produkty rolnictwa ekologicznego poradnik dla konsumentów