Pilne: Precyzyjnie przygotowana akcja i kolejny sukces Rutkowskiego! Tak się łapie złodziei!

W dniu wczorajszym Biuro Rutkowski przyjęło zlecenie dotyczące poszukiwania złodziei, jak również skradzionej odzieży o wartości około 200 tysięcy złotych. Kradzieży dokonano w Grabowcu koło Turku, na szkodę Karoliny Wypchło – Olszewskiej.

1489704857_6c8349cc7260ae62e3b1396831a8398f

Agenci Biura Rutkowski ustalili, że część skradzionego towaru znajduje się w Żychlinie przy ulicy Traugutta. Natomiast drugą część skradzionej odzieży ukryto, również w Żychlinie, przy ulicy 1 -go Maja.

Dziś około godziny 15:40 detektyw Rutkowski powiadomił telefonicznie oficera dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Turku o tym, że będzie podejmowana akcja, mająca na celu zabezpieczenie skradzionego towaru na terenie Żechlina.

Jak się dowiedział Patriot24.net Krzysztof Rutkowski poprosił o kontakt w tej sprawie Naczelnika Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Turku. Niestety do godziny rozpoczęcia czynności nie było żadnego zainteresowania ze strony Naczelnika Wydziału Kryminalnego.

-Nie ukrywam, że  jestem zdegustowany brakiem zainteresowania  i zaangażowania naczelnika Wydziału Kryminalnego, który dowiedział się o czynnościach telefonicznie w momencie, kiedy odzież została zabezpieczona. – Mówi Krzysztof Rutkowski.

– O godzinie 20:30 oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Turku, przyjął i potwierdził, oficjalną notatkę o podjętych działaniach z policjantami z komisariatu policji z Żychlina, jak również z funkcjonariuszami z Komendy Powiatowej Policji z Kutna.- dodaje Rutkowski.

W chwili obecnej  prowadzone są czynności zabezpieczenia drugiej części towaru, ukrytej przy ul. 1 – go Maja.
Policjanci, jak również agenci Rutkowskiego otoczyli budynek w którym znajduje się pozostała część odzieży.
Mężczyzna który dokonał tej kradzieży, próbował  także organizować sfałszowane faktury pod skradziony towar, w Centrum Handlowym Ptak w Łodzi.

Rutkowski przekazał policjantom świadka, który zeznał, że towar był wywożony w dniu dzisiejszym z ulicy 1-go maja na ulicę Traugutta, jak również, że przygotowywane były sfałszowane faktury pod ten towar. Źródło portal patriot24.net