Policjanci zatrzymali dilera z poznańskiego Grunwaldu. Grozi mu do 10lat!

Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznych ilości narkotyków. Funkcjonariusze przechwycili także ponad 7 tysięcy porcji dilerskich różnego rodzaju narkotyków. Ich czarnorynkowa wartość to przeszło 30 tysięcy złotych. Podejrzany mężczyzna decyzją sądu został aresztowany na 3 miesiące.

Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu zatrzymali kolejnego mężczyznę, który odpowie za przestępstwa z Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

43-letni mieszkaniec poznańskiego Grunwaldu w swoim mieszkaniu oraz garażu przechowywał różnego rodzaju narkotyki w ilości około 900 gramów. Była to amfetamina, metamfetamina, marihuana oraz tabletki ekstasy. Jak ustalili policjanci z takiej ilości narkotyków można było przygotować przeszło 7 tysięcy dilerskich porcji narkotyków o wartości około 30 tysięcy złotych. W trakcie przeszukania policjanci zabezpieczyli także przedmioty służące do porcjowania narkotyków – woreczki foliowe, młynek ręczny oraz wagę elektroniczną.

Zatrzymany mężczyzna był w przeszłości notowany za przestępstwa narkotykowe. 43-latek po usłyszeniu zarzutów posiadania znacznych ilości narkotyków, na wniosek prokuratora, decyzją sądu trafił do aresztu. Grozi mu do 10 lat więzienia.

Źródło: KWP w Poznaniu