Poznań – Dręczył kijem tygrysa w ZOO. Teraz szuka go Policja-Poszukiwany mężczyzna zgłosił się sam na Komisariat Policji

Aktualizacja:

Poszukiwany mężczyzna zgłosił się sam na Komisariat Policji – Poznań Nowe Miasto.

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań Nowe Miasto poszukiwali mężczyznę, który 1 maja br. w poznańskim ZOO, wtargnął na tyły wybiegu dla tygrysów. Przy pomocy kija, drażnił i dręczył zwierzę. Wizerunek mężczyzny oraz jego znajomych, z którymi tam przebywał, został zarejestrowany przez osoby postronne.

Policjanci z Poznania poszukują mężczyzny, który 1 maja br. w poznańskim ZOO dręczył tygrysa. Jego wizerunek zarejestrowali inni przybywający w tym czasie odwiedzający. Osoby, które rozpoznają tego człowieka, prosimy o kontakt z Policją.

 

tmp_15915-12533138737
Policjanci z Komisariatu Policji Poznań Nowe Miasto poszukują mężczyzny, który 1 maja br. w poznańskim ZOO, wtargnął na tyły wybiegu dla tygrysów. Przy pomocy kija, drażnił i dręczył zwierzę. Wizerunek mężczyzny oraz jego znajomych, z którymi tam przebywał, został zarejestrowany przez osoby postronne.

Wszystkich, którzy rozpoznają tego mężczyznę prosimy o kontakt z policjantami KP Nowe Miasto pod nr tel. 61 84 123 11 lub 997.