Poznań – Gej zabił swojego byłego partnera. Zadał mu 27 ciosów nożem!

Dziś, 13 października 2016r. ruszył proces sądowy w sprawie zabójstwa Radosława K., który mieszkał na ulicy Rycerskiej w Poznaniu. Do zabójstwa przyznał się Kacper Ch. – 23-letni były partner zamordowanego. Do zabójstwa doszło we wrześniu ubiegłego roku. Radosław K. otrzymał 27 ciosów nożem od zazdrosnego o innym mężczyzn byłego partnera.

Przypomnijmy:
16 września 2015r. w Poznaniu, w jednym z mieszkań na poznańskim grunwaldzie znaleziono zwłoki 25-letniego mężczyzny. W sprawie tej wszczęto śledztwo prowadzone przez Prokuraturę Rejonową Poznań Grunwald.

Policjanci w ramach toczącego się śledztwa przesłuchali wiele osób i sprawdzali każdą uzyskaną informację. Zabezpieczone na miejscu zdarzenia ślady poddano badaniom. Dwa dni po znalezieniu zwłok, przeprowadzone ustalenia pozwoliły wytypować osobę mogącą mieć związek ze śmiercią mężczyzny.

W piątek 18 września 2015r. funkcjonariusze zatrzymali podejrzanego. Śledczy ustalają jaki był motyw działania sprawcy. Sąd na wniosek prokuratury zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres trzech miesięcy.

Poznań – Pasażerka do motorniczego: „Wie pan, strasznie jestem podniecona!”