Poznań – Już dziś o godz. 14:00 konferencja Krzysztofa Rutkowskiego w sprawie Ewy Tylman, podejrzanego o jej zabójstwo Adama Z. oraz działań wielkopolskiej policji

Krzysztof Rutkowski odniesie się do aktu oskarżenia w sprawie śmierci Ewy Tylman. Ujawni też kolejny skandal związany z działaniami wielkopolskich funkcjonariuszy policji.

Podczas wtorkowego (tj. 15.11.16r.) spotkania z dziennikarzami w poznańskim hotelu Mercure przy ulicy Roosvelta 20. Krzysztof Rutkowski przekaże dziennikarzom swoją ocenę dotyczącą zgromadzonego przez poznańską prokuraturę materiału dowodowego przeciwko Adamowi Z. Chodzi o liczne wątpliwości związane z tezą postawioną przez prokuraturę w oparciu o zeznania policjantów. Może się okazać, że hipoteza prokuratury może różnić się od informacji będących w posiadaniu Biura Detektywistycznego.

Jednocześnie Krzysztof Rutkowski przekaże dziennikarzom szczegóły kolejnej sprawy dotyczącej działalności wielkopolskich funkcjonariuszy policji. W spotkaniu wezmą udział osoby mający bezpośredni związek z tymi zdarzeniami.

Źródło: patriot24.net