Poznań – Już w sobotę w Galerii MM – Dzień Kobiet Sukcesu! Gwiazdą wieczoru będą Czerwone Gitary!

Monika Banasiak legendarna Królowa Mafii, Żona Hollywood Eva D’Angelo, Magdalena Antosiewicz jedna z najpopularniejszych polskich blogerek, popularna projektantka Sara Zalewska oraz Mirka Nowinka propagatorka aktywności kobiet 50+, co je łączy? To właśnie one zostały dzięki swojej pracy i życiu kobietami sukcesu, to właśnie one już w najbliższą sobotę w poznańskiej Galerii MM o 18:00 opowiedzą o swoim życiu, o dążeniu do sukcesu oraz zdradzą nam sekret jak ten sukces osiągnąć!


A wszystko to w towarzystwie wyjątkowych firm, które tego dnia na swoich stoiskach prowadzić będą akcje promocyjne w tym wykonywać wyjątkowe zabiegi nie tylko pielęgnacyjne! Stworzyliśmy miejsce, w którym zadbamy o Ciebie kompleksowo. Katarzyna Kochalska, najwyższej klasy sprzęt oraz doświadczeni kosmetolodzy i lekarze. U nas zadbasz o swoje zdrowie i urodę – lekarze specjaliści, diagnostyka, punkt pobrań oraz strefa urody – pozwalają holistycznie dbać o każdego klienta naszej Kliniki. Od kwietnia w naszej Klinice – światowa nowość w kształtowaniu sylwetki i redukcji cellulitu! Jako jedyni w Poznaniu pomożemy Ci osiągnąć wymarzoną sylwetkę już po 3 zabiegach! – mówi Katarzyna Kochalska, manager Helse Clinic.

Ponad to zobaczyć będziemy mogli Szkołę Kosmetyczną znanej kosmetolog Mirosławy Nowinki, salon Level X, prestiżowy Instytut Beauty Line, który… W swojej ofercie mamy prestiżowe zabiegi, ale takie, które przeznaczone są dla każdej kobiet, potrafimy dostosować wykonywane zabiegi do jej budżetu! A to, że tak często pracujemy z gwiazdami, świadczy o naszej renomie i profesjonalizmie naszych pracowników, którzy wyszkoleni są w najnowszych technologiach. – opowiedział nam Patryk Boro, odpowiedzialny za Beauty Line Instytut.

Swoją książkę wraz z wydawnictwem REBIS i księgarnią BOOKszpan podpisywać będzie Monika Banasiak, o wyjątkowe kreacje zadba Zalla by Sara Zalewska, o kwiaty dla naszych gości portal Nasza Wielkopolska, a o piękne zdjęcia Robert Dolicher z RoDo Photography! Podczas eventu goście będą mogli uczestniczyć również w nagraniu programu Biznes Od Kuchni, a także posłuchać wyjątkowych przebojów legendarnego zespołu Czerwone Gitary!
Nie może Was tam zabraknąć!

plakat