Poznań – Już w ten weekend Maluch Trophy na Torze Poznań

Zapowiada się bardzo emocjonujący weekend na Torze Poznań, gdzie odbędzie się 9 i 10 runda Maluch Trophy, czyli kultowych już Fiatów 126p. Zapraszamy wszystkich fanów małych Fiatów oraz kibiców, którym w żyłach płynie etylina. Wstęp na Maluch Trophy jest BEZPŁATNY!

– Jeżeli chodzi o 9 i 10 rundę to mamy finałowe wyścigi. W dywizji 1 już wiadomo, że Mistrzem Polski został Michał Ghany z sporą przewagą punktowa, który wygrał wszystkie wyścigi. Jednak walka o 2 i 3 miejsce będzie zacięta i jest dość ciasno jeśli chodzi o punktacje. Aktualnie drugi jest Maciej Wielgosz, a trzeci Mirosław Janduła. – mówi nam Robert Zalewski, który odpowiada za media elektroniczne Maluch Trophy.

– W dywizji 2 Bartosz Idźkowski oraz Jarosław Tyras będą walczyć o tytuł mistrza polski. Na pewno nie zabraknie emocji podczas kibicowania , ponieważ maluchy jada zderzak w zderzak do samej mety! Zapraszamy, wstęp wolny! – dodaje Robert.

Piątek, 23 września 2016r.:
10:00 – Kwalifikacje
15:35 – Wyścig
Sobota, 24 września 2016r.:
16:00 – Kwalifikacje
Niedziela, 25 września 2016r.:
16:15 – Wyścig

Seria wyścigów płaskich Maluch Trophy z inicjatywy Christopha Cariona już od 2010 roku przyciąga miłośników kultowego Fiata 126.

Spotykamy się cyklicznie na polskich i zagranicznych torach wyścigowych, gdzie możemy łączyć pasję do motorsportu i klasycznych samochodów.

Dlaczego warto do nas dołączyć?
Wyścigi Maluch Trophy skupiają nie tylko miłośników Fiata 126, ale przede wszystkim zwolenników motorsportu rozgrywanego w duchu fair play i wzajemnego szacunku. Wiemy, że każdy startujący „maluch” ma za sobą długie godziny przygotowań w garażach i warsztatach, dlatego szczególnie dbamy, aby podczas zawodów nie dochodziło do kolizji.

Maluch Trophy jest imprezą, na której nie musisz obawiać się o własny samochód. Zamiast tego możesz czerpać satysfakcję z rywalizacji z pozostałymi zawodnikami i walczyć o jak najlepsze miejsce w klasyfikacji.

Jeśli chcesz poczuć atmosferę motorsportu w najlepszym wydaniu, jako zawodnik lub kibic, zapraszamy na Maluch Trophy!

Zdjęcie: MW Pictures

http://naszawielkopolska.pl/?p=684