Poznań – Kobiety zasługują na odrobinę luksusu i na chwilę dla Siebie! Brawo dla Instytutu Beauty Line!

Tak wielu klientów jednocześnie jeszcze nigdy nie gościł Instytut Beauty Line w Poznaniu, a wszystko to za sprawą święta zakochanych! Właściciele wraz z Celebration Productions postanowili zadbać nie tylko o zdrowy i piękny wygląd fundując swoim klientom takie zabiegi jak chociażby oczyszczanie i masaż twarzy, makijaż czy te manicure hybrydowy lub klasyczny, ale i o samopoczucie!

Goście delektowali się wyjątkowym smakiem włoskiego Mionetto Prosecco, czy też pralinowego tortu wykonanego na bazie wzoru od słynnego Tiffaniego w barwach instytutu oraz mogli posłuchać rad fachowców od wizerunku Beaty Anny Święcickiej znakomitej redaktor naczelnej, dziennikarki i publicystki oraz coraz bardziej popularnej poznańskiej projektantki Sary Zalewskiej, właścicielki marki Zalla by Sara Zalewska, która przedstawiła swoje najnowsze projekty.

– Mamy nadzieje, że dzisiejsi goście szybko powrócą do naszego Instytutu wraz ze swoim przyjaciółmi i rodzinami, bo taka atmosfera, jak w tym miejscu się nie zdarza często! Poznań potrzebował właśnie takiego miejsca, pełnego nie tylko profesjonalnej kadry, ale i humoru i niezwykłego designu! – mówi Patryk Boro z Celebration Productions.

A my zapraszamy Państwa już teraz do wyjątkowego Instytutu Beauty Line mieszczącego się przy ulicy Marcelińskiej 100/208 w Poznaniu!