Poznań – Nowy iSpot w Starym Browarze, czyli technologia na co dzień

iSpot Apple Premium Reseller otworzył nowy salon w Starym Browarze w Poznaniu. W nowym miejscu dysponował będzie większą powierzchnią ekspozycyjną i warsztatową. Usługi, w tym warsztaty dla osób o różnym poziomie zaawansowania będą ważnym elementem strategii nowego miejsca.

iSpot Apple Premium Reseller_Poznań_Stary Browar (1)

Otwarty 10 marca salon iSpot Apple Premium Reseller w Starym Browarze w Poznaniu urządzony jest zgodnie z nowymi zasadami iSpot – obejmuje zarówno przestrzeń ekspozycyjną, jak i miejsce do komfortowego prowadzenia warsztatów. Warsztaty, pokazujące jak efektywnie korzystać z rozwiązań Apple i aplikacji zarówno w życiu codziennym, jak i w biznesie, to ważny element propozycji iSpot dla klientów.

– Wychodzimy na rynek z całościową propozycją – produkty i urządzenia Apple, szeroki wybór akcesoriów w różnych stylach, kompleksowe doradztwo i usługi – zarówno serwis, jak i warsztaty edukacyjne. Takie podejście daje naszym klientom możliwość pełnego korzystania z atutów nowej technologii. – wyjaśnia Tomasz Nawrocki, dyrektor zarządzający iSpot Apple Premium Reseller.

W sieci iSpot Apple Premium Reseller jest 25 salonów na terenie całego kraju. Salon w Starym Browarze to 140 m2 przestrzeni dla nowej technologii, która może nam pomóc w codziennym życiu i biznesie.

iSpot Apple Premium Reseller to sieć salonów z pełną ofertą firmy Apple oraz firm trzecich specjalizujących się w tworzeniu produktów komplementarnych do iPodów, iPhone’ów, iPadów oraz Maców. Jest to sieć salonów spełniających restrykcyjne wymogi międzynarodowego programu Apple Premium Reseller. Zespół iSpot składa się z certyfikowanych specjalistów posiadających wiedzę pozwalającą na zaprezentowanie oraz dopasowanie aktualnie dostępnych, najnowocześniejszych na świecie rozwiązań do realnych potrzeb klienta. Odwiedzając salony iSpot klient ma możliwość praktycznego przetestowania każdego z rozwiązań.