Poznań – Podczas nalotu policji na samochodową „dziuplę” padły strzały!

Jak informuje portal kryminalnapolska.pl: W dniu dzisiejszym w godzinach popołudniowych przy ulicy Buczka w podpoznańskim Luboniu funkcjonariusze policjanci chcieli sprawdzić informacje, według których miała się tam znajdować dziupla samochodowa. 

logo_272x90

Funkcjonariusze zauważyli, że na posesji mężczyźni, którzy tam przebywali i rozcinali elementy karoserii samochodu. Podczas próby zatrzymania, jeden z mężczyzn zaczął uciekać i schował się po przeskoczeniu ogrodzenia.

Policjant pobiegł za uciekającym mężczyzną i gdy przeskoczył przez to samo ogrodzenie, to został przewrócony przez zbiega i kilkukrotnie uderzony w klatkę piersiową. Zaatakowany policjant oddał 2 strzały ostrzegawcze.

Mężczyźnie jednak udało się zbiec z miejsca zdarzenia, zatrzymano natomiast drugą osobę znajdującą się na posesji gdzie cięta była karoseria samochodu. Policja wyjaśnia sprawę. Więcej informacji znajdziesz na portalu: kryminalnapolska.pl

Poznań – NOWE INFORMACJE: Nalot na dziuplę w Luboniu! Policjant użył broni – padły strzały! Zatrzymano 4 osoby – FILM/ZDJECIA