Poznań – Policja poszukuje zaginionego 52-latka

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań Grunwald odnaleźli zaginionego 52-letniego Mykhaliuka Petro. Stróżów prawa o prawdopodobnym miejscu jego pobytu poinformowała obywatelka. Mężczyzna ostatni raz widziany był 7 czerwca br. ok. godz. 16.00. Teraz  zajmą się nim służby medyczne.

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań Grunwald poszukują zaginionego 52-letniego Mykhaliuka Petro. Mężczyzna ostatni raz widziany był 7 czerwca br. ok. godz. 16.00. Wyszedł ze szpitala przy ul. Przybyszewskiego w Poznaniu, gdzie przebywał z uwagi na zły stan zdrowia. Osoby mogące pomóc w ustaleniu, gdzie przebywa zaginiony, prosimy o kontakt z Policją.

Rysopis zaginionego: około 170 cm wzrostu, waga 80 kg, sylwetka otyła, włosy krótkie siwe, brak górnego uzębienia. Mężczyzna w chwili zaginięcia ubrany był w koszulkę z krótkim rękawem w szeroką kratę koloru zielono-niebiesko-czerwonego, spodnie typu szorty do kolan koloru czerwonego w szeroką kratę, ciemne skarpetki i klapki z tworzywa sztucznego. Ponadto mężczyzna na lewej ręce miał zegarek koloru złotego, a na szyi biały wisiorek. Zaginiony może  posiadać przy sobie worek plastikowy z odzieżą.

Zaginiony jest w złym stanie zdrowia, posiada zaburzenia orientacji czasoprzestrzennej.

Wszystkich, którzy mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego, prosimy o kontakt z policjantami. Można zgłaszać się do najbliższej jednostki Policji lub dzwonić pod numery czynne w godz. 6.00-22.00: 61 841 21 36/32 bądź pod czynne całą dobę numery: 61 841 21 11/12, 997.

KPP Poznań