Poznań – Policja poszukuje zaginionego Janusza Lorenca. UDOSTĘPNIJ!

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań Wilda poszukują zaginionego 62-letniego Janusza Lorenca. Mężczyzna po raz ostatni był widziany w maju br. Policjanci proszą o kontakt wszystkie osoby, które widziały mężczyznę, bądź posiadają informację o miejscu jego przebywania.

janusz_lorenc_2Policjanci z Komisariatu Policji Poznań Wilda prowadzą poszukiwania zaginionego 62-letniego Janusza Lorenca. Mężczyzna po raz ostatni był widziany w połowie maja br.

Rysopis zaginionego: wzrost 180 cm, waga ok. 70 kg, sylwetka szczupła, włosy siwe, wyraźne ubytki  w uzębieniu.  Zazwyczaj nosił spodnie typu jeans koloru niebieskiego.

Rodzina posiada informację, iż zaginiony nie posiadał stałego miejsca zamieszkania i utrzymywał się z prac dorywczych przy posesjach w Kiekrzu i Krzyżownikach oraz przy ul. Poznańskiej w Poznaniu.

Wszystkich, którzy mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego, prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań Wilda. Można dzwonić pod numer telefonu 61 84 125 11/12 lub numer alarmowy 997.

Źródło: KMP Poznań