Poznań – Policjanci poszukują Wacława Pietrzaka – zaginionego 75-latka

Aktualizacja 21.10.2016r.: Poznańscy policjanci zakończyli poszukiwania 75-latka z Poznania, który zaginął 17 października br. Mężczyzna powrócił do miejsca zamieszkania.

Policjanci z Poznania poszukują 75-letniego Wacława Pietrzaka, który 17 października br. wyszedł z domu i do tej pory nie nawiązał kontaktu z najbliższymi. Osoby, które mają informacje na temat miejsca pobytu zaginionego, prosimy o kontakt z Policją.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Poznań Stare Miasto prowadzą poszukiwania zaginionego Wacława Pietrzaka. Mężczyzna 17 października br. wyszedł z domu i do dnia dzisiejszego nie powrócił i nie skontaktował się z rodziną.

W dniu zaginięcia mężczyzna poruszał się samochodem marki Mercedes klasy A o nr rej. PO 8T164 koloru srebrnego. Mężczyzna ma 170 centymetrów wzrostu, ciemne oczy, włosy szpakowate. W dniu zaginięcia ubrany był w spodnie koloru niebieskiego typu jeans, jasne buty, kurtkę czarnego koloru, a pod nim sweter koloru bordowego w białe wzory. Mężczyzna porusza się o jednej kuli. W przeszłości miał poważne problemy ze zdrowiem.

Osoby, które mają informacje na temat miejsca przebywania zaginionego prosimy o przekazywanie wszelkich informacji policjantom z Komisariatu Poznań Stare Miasto pod całodobowymi numerami telefonu 61 84 124 11/12 lub numerem alarmowym 997.

Źródło: KMP w Poznaniu