Poznań – Potrącił kobietę i uciekł. Szukamy sprawcy! – FILM – UDOSTĘPNIJ

Policjanci z Poznania wyjaśniają przyczyny zdarzenia drogowego zaistniałego 10 grudnia ub.r. na ulicy Kurlandzkiej, przy wyjeździe z osiedla Orła Białego w Poznaniu. Niezidentyfikowany kierowca ciemnoczerwonego samochodu osobowego potrącił na przejściu dla pieszych kobietę, po czym uciekł. Świadków zdarzenia prosimy o kontakt z Policją.

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło 10 grudnia ub.r. ok. godz. 15:00 w Poznaniu. Na ulicy Kurlandzkiej, przy wyjeździe z osiedla Orła Białego, nieznany kierowca samochodu osobowego o niezidentyfikowanych numerach rejestracyjnych, najprawdopodobniej koloru ciemnoczerwonego, potrącił przechodzącą po przejściu dla pieszych kobietę. Sprawca zbiegł z miejsca zdarzenia. Potrącona piesza doznała obrażeń ciała.

Świadków zdarzenia prosimy o kontakt z policjantami z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu. Można się zgłaszać osobiście w komendzie na ul. Szylinga 2, pokój nr 152 lub telefonicznie pod numerem 061-841-44-71 w godzinach od 8.00 do 14.00. Telefon czynny całą dobę: 061-841-55-16.