Poznań – PRZEŻYJMY TO JESZCZE RAZ! Boro B-Day Party | Luxurious Night by Mionetto Prosecco | FILM | ZDJĘCIA

PRZEŻYJMY TO JESZCZE RAZ!!! W poznańskim klubie Kosmos na imprezie Boro B-Day Party | Luxurious Night by Mionetto Prosecco pojawiło się wiele znanych osób z polskiego i zagranicznego show-biznesu, gwiazd sportu, mody oraz biznesu! Nie zabrakło też gości specjalnych z Niemiec, Szwajcarii oraz USA!


Wśród zgromadzonych gości, którzy popijali Mionetto Prosecco nie zabrakło przyjaciół Patryka Boro m.in. amerykańskiego piosenkarza Damona Hodges’a, autorki bestsellera Królowa Mafii Moniki Banasiak, poznańskiej projektantki Sary Zalewskiej, Mateusza Gąsiewskiego, niemieckiej projektantki futer Rozalyi Kisiel, Wiktorii Gąsiewskiej, znanej businesswoman Mirosławy Nowinki, prokuratora Sławomira Wyrwicza, Dariusza Wojciechowskiego właściciela wódki Deluxe, oraz Tomasz Dolskiego i Ewy Dolskiej, która tej nocy zaprezentowała wyjątkowy Live Act!

cinema hostel

Gości imprezy czekało wiele niespodzianek wśród których był między innymi występ Ewy Dolskiej z premierowym materiałem, występ DJ MARTINEZ, ale i wyjątkowy show w wykonaniu Mirosławy Nowinki!

Wśród partnerów imprezy znaleźli się m.in Mionetto Prosecco, Cinema Hostel & Apartments, który zadbał o wyjątkowych gości imprezy, Zalla by Sara Zalewska, Instytut Beauty Line, Deluxe Vodka, MK Bowling, Revolta Food!

– Ta impreza to naprawdę coś niesamowite, tłumy wyjątkowych gości, szczególnie cieszę się z obecności najbliższych mi osób, na które można zawsze liczyć, Wiktorię, Oliwie, Matusza, Zofię, Mirkę, Monikę i moja rodzinę! Mógłbym tak wymieniać w nieskończoność, ale wole zaprosić w zamian już teraz na kolejną edycje imprezy już w ten weekend, a dokładniej w sobotę 18 lutego w klubie Unique w Sopocie. Tym razem wraz z Zalla by Sara Zalewska, Moniką Banasiak, Anią Szubert i Konradem Zajączkowskim, pokażemy mieszkańcom trójmiasta jak robi się wyjątkowe imprezy! – mówi Patryk Boro. Nam nie pozostaje nic innego, jak zaprosić Państwa na tą wyjątkową imprezę!

Już 17 Lutego w nowym wyjątkowym instytucie kosmetologii BEAUTY LINE  w Poznaniu świętować będziemy dzień zakochanych!

15675614_1332127436846349_8467793583076638945_o

Partnerzy akcji: Cinema Hostel & Apartments oraz Zalla by Sara Zalewska.