Poznań – Rutkowski na tropie? Jutro wznawia poszukiwania Ewy Tylman w Warcie!

Jak dowiedział się portal naszaWielkopolska.pl we wtorek, 24 maja Krzysztof Rutkowski wraz ze swoimi ludźmi podejmuje kolejne działania poszukiwawcze zaginionej Ewy Tylman. Dziś mija pół roku od zaginięcia 26-latki z Poznania.

– W dniu jutrzejszym uruchomione zostaną motolotnie i łodzie. Działania będziemy prowadzić u ujścia Warty w okolicach Słońska. Pojawimy się również w okolicach Mostu Św. Rocha – zapowiedział Krzysztof Rutkowski. –  Warunki atmosferyczne są na tyle dobre i temperatura wody jest na tyle wysoka, że jeśli ciało nie będzie w tym momencie nad taflą wody to zachodzą poważne obawy, czy kiedykolwiek wypłynie.

ewa_tylman 2Przypomnijmy, że w nocy z 22 na 23 listopada 2015 roku po godz. 3.00 rano zaginęła Ewa Magdalena Tylman. 26-letnia dziewczyna spędziła wieczór z przyjaciółmi w klubie.

Z relacji jej brata Piotra wynika, że Ewa Tylman tuż przed godz. 3.00 w towarzystwie znajomego wychodziła z Clubu Mixtura. Następnie wspólnie ruszyli ul. Podgórną w stronę Mostu Św.Rocha, gdzie ślad po niej zaginął.

We wtorek 24 maja Krzysztof Rutkowski o godzinie 17:30 spotka się z dziennikarzami w okolicach Mostu Św. Rocha w Poznaniu. Podczas briefingu prasowego przekaże informacje dotyczące celowości prowadzonych działań.

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat zaginięcia Ewy Tylman proszone są o kontakt z Biurem Rutkowski pod alarmowym numerem 600 007 007 – dodaje Krzysztof Rutkowski.

Źródło: www.patriot24.net