Poznań – SZUKAMY ZŁODZIEJA! Zaoferował swoją pomoc 86-latce po czym uciekł z jej torbą z zakupami i portfelem! UDOSTĘPNIJ

Poznańscy policjanci wyjaśniają okoliczności kradzieży, która miała miejsce 10 stycznia br. przy ul. Rynek Śródecki w Poznaniu. Osoby, które rozpoznają mężczyznę z portretu proszone są o kontakt z policjantami.

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań Nowe Miasto wyjaśniają okoliczności kradzieży, do której doszło 10 stycznia br. przy ul. Rynek Śródecki w Poznaniu. Wówczas około godziny 13:20 mężczyzna  podszedł do starszej kobiety i zaoferował jej pomoc przy wniesieniu zakupów. Kiedy 86-latka się na to zgodziła, mężczyzna wszedł z nią do klatki schodowej po czym ukradł seniorce siatki z zakupami, w których znajdował się portfel z pieniędzmi i dokumentami.

329-155354

Na podstawie ustalonego rysopisu policjanci sporządzili portret pamięciowy mężczyzny, który ma związek z tym zdarzeniem. To mężczyzna w wieku ok. 30 lat, wzrostu około 170 cm wzrostu, krępej budowy ciała. Ubrany był w kurtkę i spodnie koloru ciemnego, na głowie miał czapkę wełnianą koloru ciemno brązowego.

Wszystkich, którzy rozpoznają mężczyznę z portretu lub mają jakiekolwiek informacje o tym zdarzeniu, prosimy o kontakt z policjantami z Nowego Miasta, osobiście przy ul. Polanka 24 lub pod całodobowym nr telefonu 61 84 123 11/12 lub numerem alarmowym 997. Źródło: KMP Poznań