Poznań – UWAGA: Już jutro ruszają pracę Garbarach! Utrudnienia potrwają do końca października

Budowa przyłączy cieplnych będzie powodem utrudnień, z jakimi spotkają się kierowcy na Garbarach przy skrzyżowaniu z ul. Wszystkich Świętych i na ul. Sikorskiego.

27 września na Garbarach rozpocznie się budowa przyłącza cieplnego na lewym pasie ruchu i pasie postojowym ul. Grabary w rejonie skrzyżowania z ul. Wszystkich Świętych oraz 70 m za skrzyżowaniem. W związku z tym oba pasy ruchu ul. Garbary będą zwężone, a na objętym pracami odcinku ulicy obowiązywać będzie zakaz zatrzymywania się. Prędkość maksymalna pojazdów w rejonie prac będzie ograniczona do 30 km/h. Ograniczenia będą obowiązywać do 31 października, bo wtedy zakończą się prace.

Natomiast na ulicy Sikorskiego budowa przyłącza cieplnego rozpocznie się 29 września i potrwa do 7 października. Prace będą się odbywały na wysokości budynku nr 13. W związku z tym ul. Sikorskiego będzie zawężona połówkowo na wysokości posesji, a prędkość maksymalna pojazdów w rejonie prac będzie ograniczona do 30 km/h. Podczas prac w chodniku czasowo utrudnione będzie przejście i wyjazd z posesji.

Miejski Inżynier Ruchu prosi kierowców o wcześniejsze usunięcie pojazdów oraz o zachowanie ostrożności w rejonie prac.

Biuro Prasowe/MIR/Lilia Łada