Poznań – UWAGA! Mężczyzna ze zdjęcia śledził kobietę, po czym wszedł za nią do bloku i w windzie próbował zmusić ją do sexu!

Policjanci z Poznania poszukują mężczyzny, który jest podejrzewany o to, że 1 października w nocy, zaczepiał młodą kobietę w windzie na jednym z Ratajskich osiedli. Jego wizerunek zarejestrowała kamera monitoringu w nocnym tramwaju. Osoby, które rozpoznają tego człowieka prosimy o kontakt z Policją.

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań Nowe Miasto prowadzą śledztwo pod nadzorem Prokuratury  Rejonowym Poznań Nowe Miasto w sprawie zdarzenia, do którego doszło 1 października 2016 roku w Poznaniu. Nieustalony mężczyzna w godzinach 2:30 a 3:00 w nocy szedł za kobietą, która wracała do domu. Wszedł z nią do klatki schodowej na jednym z Ratajskich osiedli, a następnie do windy. Tam zaczepiał kobietę i próbował skłonić ją do kontaktu fizycznego. Wizerunek mężczyzny zarejestrowała kamera monitoringu tramwaju nocnego, którym wcześniej podróżował.

Wszystkie osoby, które rozpoznają wizerunek poszukiwanego mężczyzny bądź posiadają informacje na temat miejsca jego pobytu, prosimy o kontakt z policjantami pod numerem telefonu 061-841-2311 lub 061-841-2312 czynnymi całą dobę.

Źródło: KMP Poznań