Poznań – Uwaga utrudnienia w ruchu! Przebudowa Estakady Katowickiej

W związku z realizacją kolejnych etapów inwestycji „Przebudowa ul. Krzywoustego, przebudowa obiektów inżynierskich nad ul. Inflancką i ul. Chartowo” wprowadzone zostaną w najbliższym czasie trzy zmiany organizacji ruchu.

1.      W nocy z 22 na 23 września (czwartek/piątek) zamknięta dla ruchu zostanie południowa nitka ul. Inflanckiej na odcinku od ul. Bobrzańskiej do Wiatracznej. Ruch samochodowy na tym odcinku odbywać się będzie północną nitką jezdni.
2.      Z 28 na 29 września (środa/czwartek) wyłączona z ruchu zostanie północna jezdnia w kierunku ronda Żegrze, pod wiaduktem Chartowo/Żegrze. Ruch skierowany zostanie na południową część jezdni w kierunku ulicy Piaśnickiej.
3.      Od 2 października (niedziela) całkowicie zamknięta dla ruchu zostanie nitka wylotowa z miasta. Ruch w obydwu kierunkach odbywać się będzie tylko po jezdni północnej – nitka wlotowa do miasta. Dojazd do stacji paliw z płd. nitki jezdni zostanie całkowicie zamknięty – wyjazd/wjazd tylko od ul. Bobrzańskiej. Przewidywany termin przywrócenia dojazdu do stacji paliw 14.11.2016 r.

Przepraszamy za utrudnienia.

Joanna Żabierek/biuro praowe/PIM