Poznań – WAMPIRIADA 2017. Oddaj krew, a po Poznaniu z UBER-em pojedziesz za TOTALNĄ DARMOCHĘ!!!

Od najbliższej środy wszyscy, którzy oddadzą krew w ramach poznańskiej edycji Wampiriady mogą liczyć na darmowy transport z Uberem. To kontynuacja współpracy firmy technologicznej oraz Wampiriady, nawiązanej przy okazji jesiennej edycji akcji w Krakowie.

Studenci są dla nas niezwykle ważną grupą i chcemy być częścią wartościowych inicjatyw, które ich angażują. Ogromnie nas cieszy, że mamy możliwość po raz kolejny wesprzeć Wampiriadę i mamy nadzieję, że dzięki możliwości bezpiecznego powrotu do domu po oddaniu krwi jeszcze więcej studentów weźmie udział w akcji – komentuje współpracę Kacper Winiarczyk, Dyrektor Generalny Ubera w Polsce.

W tym roku, oprócz Poznania, Uber wesprze akademickie akcje krwiodawstwa także w innych miastach Polski. Wiosenna edycja Wampiriady w Poznaniu rozpocznie się już w najbliższą środę 5 kwietnia br. i potrwa do czwartku. Krew będą oddawać studenci Uniwersytetu Ekonomicznego. W maju do akcji dołączą kolejne dwie uczelnie – Politechnika Poznańska w dniach od 9 do 11 maja 2017 oraz Uniwersytet Adama Mickiewicza, na których Wampiriada potrwa 3 dni (16-17.05 oraz 19.05).