Poznań – Wyjechał z domu Mercedesem i przepadł bez wieści! Policja poszukuje zaginionego w środę Bartosza Karpińskiego! UDOSTĘPNIJ

AKTUALIZACJA: Pan Bartosz Został odnaleziony… Więcej szczegółów już wkrótce…

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań Jeżyce poszukują zaginionego 34-letniego Bartosza K. Policjanci proszą o kontakt wszystkie osoby, które widziały mężczyznę, bądź posiadają informację o miejscu jego przebywania.

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań Jeżyce prowadzą poszukiwania zaginionego 34-letniego Bartosza K. Mężczyzna, 15 marca br. około godziny 5:00 wyszedł z miejsca zamieszkania przy ul. Dąbrowskiego w Poznaniu i udał się w niezdanym kierunku samochodem marki Mercedes Benz C200 Sport Cupe Kompresor, koloru granatowego. Do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną.Rysopis zaginionego: wzrost 175 cm, normalnej budowy ciała, włosy krótkie koloru brązowego. W dniu zaginięcia ubrany był w spodnie koloru niebieskiego i granatową kurtkę.Wszystkich, którzy mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego, prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań Jeżyce. Można dzwonić pod całodobowy numer telefonu 61 84 122 11/12 lub numer alarmowy 997.