Przełom w sprawie kradzieży włamanie w Żychlinie! Rutkowski wskazuje Policji osoby mogące mieć związek z kradzieżą biżuterii wartej 200 000zł

Dnia 12 października 2020 w Hotelu Rondo w Kutnie odbyła się już druga konferencja prasowa Krzysztofa Rutkowskiego w sprawie kradzieży z włamaniem, do którego doszło w Żychlinie. Przypomnijmy 3 czerwca 2020 roku, w godzinach porannych doszło do włamania do domu Pani stomatolog w Żychlinie. Łupem złodziei padła biżuteria o szacowanej wartości 200 000zł. Jak poinformował na konferencji prasowej Krzysztof Rutkowski, jego biuro uzyskało nowe informacje na temat ewentualnych sprawców kradzieży.

Dane personalne osób, które mogły mieć związek z tym włamaniem zostały przekazane do Komendy Powiatowej Policji w Kutnie oraz do wiadomości Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi. – mówił na konferencji Krzysztof Rutkowski. – Teraz ruch należy do funkcjonariuszy Policji – dodał.

Podtrzymana jest również nagroda w wysokości 20 000zł dla osoby, która przyczyni się bezpośrednio do zatrzymania sprawców oraz do odzyskania skradzionej biżuterii.