RUTKOWSKI: 15-letnia Niemka pochodzenia romskiego Santana Strauss porwana wczoraj w Gdańsku! Kto wie, gdzie ukrył ją młody mieszkaniec Krakowa?

AKTUALIZACJA: „Santana Strauss dziś zgłoszona dziś odnaleziona !!!

3,2,1, bomba i pozamiatane…

Przy udziale funkcjonariuszy Komisariatu Policji w Serocku i osobistym udziale Pani Komendant Komisariatu Policji podkomisarz Moniki Wasiak,jak również wszystkich policjantom, którzy zostali po godzinach pracy w Serocku i Gdańsku oraz Naczelnik Wydziału Operacyjno – Rozpoznawczego Komisariatu II Policji w Gdańsku kom. Dorota Budzyła, której również dziękujemy za zaangażowanie się w poszukiwania.

Dziś w hotelu Warszawianka została odnaleziona przez agentów Biura Rutkowski i przekazana w ręce Policji.

Dziękujemy także wszystkim tym, którzy byli zaangażowani w te poszukiwania.

Kolejna sprawa zrealizowana i zakończona sukcesem !!!”- informuje Biuro Rutkowski

„Do Krzysztofa Rutkowskiego zgłosili się rodzice porwanej wczoraj przed gdańskim hotelem Hilton 15-letniej Santany Strauss. Ich zdaniem mógł tego dokonać mieszkaniec Krakowa Rafał P.

Do porwania doszło wczoraj tj. w środę 11 sierpnia 2021 około godziny 16:30 przed hotelem Hilton na Targu Rybnym w Gdańsku. Sprawę prowadzi II Komisariat Policji w Gdańsku.”- podaje portal patriot24.net

-Uruchamiamy wszystkie nasze kontakty w Polsce i Europie. Zrobimy wszystko by jak najszybciej ustalić miejsce ukrycia tego dziecka. Nie ustąpimy, dopóki jej nie odnajdziemy – zapowiedział przed chwilą Krzysztof Rutkowski.

– Jednocześnie apeluję do porywacza, by odwiózł dziewczynę do miejsca, z którego ją wywiózł. Jeśli tego nie zrobi, zgodnie z prawem polskim i europejskim naraża się na bardzo poważne konsekwencje prawne związane z porwaniem nieletniej – dodaje Krzysztof Rutkowski.

Cały artykuł przeczytasz na: http://www.patriot24.net/video-rutkowski-15-letnia-niemka-pochodzenia-romskiego-santana-strauss-porwana-wczoraj-w-gdansku-kto-wie-gdzie-ukryl-ja-mlody-mieszkaniec-krakowa,27972