RUTKOWSKI: 20 tysięcy złotych za wskazanie miejsca pobytu Krzysztofa Zielińskiego – pseudonim Cyklop! Zapewniamy pełną anonimowość!

Krzysztof Rutkowski w programie Elżbiety Jaworowicz „Sprawa dla Reportera” apeluje nie tylko do Polaków w kraju ale także za granicą o pomoc w ujęciu tego agresywnego przestępcy Krzysztofa Zielińskiego poszukiwanego listem gończym.  Program zostanie wyemitowany w czwartek 19 lipca 2018 roku o godz. 21:20 w TVP1. 37-letni Cyklop może ukrywać się w Wielkiej Brytanii.

Dziś w studiu Telewizji Polskiej, podczas nagrania programu „Sprawa dla Reportera” Krzysztof Rutkowski zaoferował 20 tysięcy złotych temu, kto precyzyjnie wskaże miejsce ukrywania się Jarosława Zielińskiego.

– Każdy, kto posiada taką informację i przyczyni się do realnego zatrzymania Krzysztofa Zielińskiego pseudonim CYKLOP proszony jest o kontakt pod nasz numer alarmowy 600 007 007 – apeluje Krzysztof Rutkowski.

Przypomnijmy, że 13 sierpnia 2017 roku w Jarosławiu, mężczyzna działając z zamiarem pobicia, uderzył w twarz 28-latka. Poszkodowany upadł na ziemię doznając wielopostaciowego urazu głowy. Bezpośrednio po tym zdarzeniu, na miejscu interweniowali policjanci. Ustalili oni świadków, a także zabezpieczyli i przejrzeli monitoring. Zebrane informacje pozwoliły na wytypowanie sprawcy. Materiały zostały przesłane do Prokuratury Rejonowej w Jarosławiu.

Poszukiwany: Krzysztof Zieliński, pseudonim SZAJBA, CYKLOP.

Poszukiwany Krzysztof Zieliński
Imiona rodziców: Wacław i Teresa z domu Rokosz.
Urodzony w Krakowie 19 marca 1981 roku.
Miejsce zamieszkania: Jarosław, ul. Wróblewskiego 20D/2.
Sygnatura postanowienia o aresztowaniu II Kp 389/16 (PR 1 Ds. 522.2016 Spc) z dnia 25-08-2016.
Prawdopodobnie przebywa w Londynie. Często zmienia tam miejsca pobytu. W Londynie mieszka jego brat i narzeczona.