Rutkowski: 40 000 euro nagrody za wskazanie sprawcy kradzieży ponad pół miliona złotych!

Szerokim echem nie tylko w Mikołajkach ale i na całym terenie Warmii i Mazur odbiła się informacja o kradzieży gotówki w kwocie ponad pół miliona złotych. Swoje dochodzenie w tej sprawie oprócz funkcjonariuszy policji, prowadzi także poproszony o pomoc Krzysztof Rutkowski!

Krzysztof Rutkowski konferencja Olsztyn

Przypomnijmy… Pan Robert Bartosiewicz zamierzał kupić nieruchomość, a jego strategią i główną kartą przetargową w negocjacjach podczas zakupu miała gotówka. Całą kwotę – łącznie 560 000zł, schował więc w szafie w swoim domu. Niestety w dniach 6-8 kwietnia musiał wyjechać służbowo do Gdańska.

Pan Robert przed wyjazdem pozamykał wszystkie drzwi i okna, opuścił rolety antywłamaniowe, pieniądze pozostawił więc w bezpiecznym jak mu się wydawało mieszkaniu… Mylił się! Gdy po dwóch dniach wrócił z delegacji, ujrzał rozprute rolety antywłamaniowe i wyłamane drzwi balkonowe przez które prawdopodobnie się włamano.

Z mieszkania Pana Roberta zginęły drobne rzeczy i torba z pieniędzmi! Czyżby złodzieje widzieli po co przyszli?!

Najsłynniejszy polski detektyw słynący z brawurowych akcji i niekonwencjonalnych działań ogłosił, że ufundował nagrodę w wysokości 40 000 euro dla osoby która wskaże sprawcę/sprawców kradzieży!

– Nie chodzi o żadną rywalizację z policją – przekonywał Krzysztof Rutkowski.  – 40 000 euro czeka na osobę, która wskaże złodzieja! Zapewniamy pełną anonimowość! – dodał detektyw.

Wszyscy, którzy mogliby pomóc w wyjaśnieniu tej zuchwałej kradzież proszeni są o bezpośredni kontakt z telefonem alarmowym Biura Rutkowski: 600 007 007

Krzysztof Rutkowski Maja Plich romantyczny spacer Olsztyn

Korzystając z przepięknych okoliczności przyrody jeziora Ukiel, bardzo zapracowany ostatnio Krzysztof Rutkowski znalazł chwilę, by wraz ze swoją narzeczoną Mają Plich wybrać się na romantyczny spacer…