Rutkowski do sprawców bestialskiego napadu w Kaliszu: „… nie zaśniecie spokojnie chociażby wyjechaliście w jakikolwiek punkt na świecie!”

Sto tysięcy złotych wynosi wynosi nagroda dla osoby, która wskaże sprawców brutalnego napadu, do którego doszło 11 pazdziernika br. na jednym z osiedli domków jednorodzinnych w Kaliszu – poinformował na konferencji prasowej odbywającej się w Komoda Club w dniu 5 grudnia 2017 roku Krzysztof Rutkowski w Kaliszu. Podczas konferencji przekazał także nowe informacje na temat podejmowanych przez jego czynności w tej sprawie, w tym o przekazaniu w ubiegły czwartek jednego z podejrzanych tego bestialskiego zajścia i o dość biernej postawie policjantów.

– Nie będziecie spali spokojnie, aż nie traficie wszyscy za kraty i ja do tego doprowadzę tak, jak doprowadziłem do wielu zatrzymań i ujęć w tym kraju. Będziecie oglądali to spotkanie z dziennikarzami, którzy są absolutnie do przekazania tych informacji i gwarantuje – nie zaśniecie spokojnie w Kaliszu, nie zaśniecie spokojnie chociażby wyjechaliście w jakikolwiek punkt na świecie, nie zaznacie spokoju ponieważ będziemy doprowadzać do tego, że was wyłapiemy – oznajmił na konferencji prasowej najsłynniejszy polski detektyw.