Rutkowski dotarł do ostatniego obrazu z monitoringu, na którym widać zaginionego Jakuba Kusia! Mężczyzna nie żyje

Ekipa Krzysztofa Rutkowskiego dotarła do zapisu monitoringu ze sklepu spożywczego, w którym pojawił się 28.06.2021 ok.  godz. 16 Jakub Kuś. – podaje portal Patriot24.net.

https://youtu.be/EWsLpcqZwVM

Jakub Kuś wyszedł z domu w poniedziałek 28 czerwca 2021 ok. 2:30 w nocy w miejscowości Zawoja.

Widziany był około godziny 16 przy sklepie spożywczym Gabriela Pokusa w Zawoi. To właśnie tutaj został po raz ostatni zarejestrowany przez kamerę monitoringu.
Ekipa Krzysztofa Rutkowskiego, którą przybyła tu w nocy zabezpieczyła obraz z tej kamery.

Na filmie widać dokładnie, w jaki sposób ubrany był Jakub Kuś chwili zaginięcia.

– Jakub Kuś spod sklepu przemieścił się pieszo w kierunku leśniczówki. Tam był po raz ostatni widziany około godziny 17:15 w poniedziałek, 28 czerwca – przekazuje Krzysztof Rutkowski, który osobiście dowodzi akcją ba prośbę rodziny zaginionego.

Kiedy Krzysztof Rutkowski oczekiwał na przyjazd policjantów, o godz. 16:30 otrzymał telefoniczną informację od detektyw Mai Rutkowski, że Jakub Kuś został odnaleziony wiszący na gałęzi drzewa.

Ekipa Rutkowskiego prowadziła od wczoraj w tamtym rejonie intensywne poszukiwania. Opublikowaliśmy mapę z dokładnymi współrzędnymi miejsca prowadzenia akcji.

Dziś, 200 m na północ od tego miejsca, zostało odnalezione ciało Jakuba.

– To miejsce znajduje się za prywatnymi posesjami. Właściciel mogliby zaprotestować, gdybyśmy tam weszli – przekazał dziś wieczorem Krzysztof Rutkowski.

Przez cały dzień ekipa pod dowództwem Mai Rutkowski przeprowadziła przeszukanie terenów leśnych i pól z użyciem jeepów.

przeprowadziła przeszukanie terenów leśnych i pól z użyciem jeepów.

[VIDEO] Jakub Kuś nie żyje. Jego ciało odnalezione 200 metrów od punktu wskazanego na mapie przez ekipę Krzysztofa Rutkowskiego. Spotkanie z dziennikarzami w czwartek o 15:30 w karczmie Dzika Chata w Zawoi

Kolejna ekipa równolegle prowadziła intensywne działania, mające na celu zweryfikowanie hipotezy rodziny, że Jakub Kuś przedostał się na teren Słowacji. Dziś na Patriot24.net opublikowaliśmy dwa artykuły w języku słowackim, które ekipa Krzysztofa Rutkowskiego dziś przetłumaczyła celem powiadomienia tamtejszych dziennikarzy.