RUTKOWSKI miał rację! Wojewoda Wielkopolski unieważnił pozwolenia na budowę 3 wiatraków koło Ostrowa Wlkp.! Dlaczego Łukasz Grzesiuk, jako kierownik tej budowy, ma za nic decyzję reprezentanta Polskiego Rządu i nakazuje kontynuowanie budowy?!

Portal Patriot24.net prezentuje 6-stronicową decyzję wojewody wielkopolskiego, który 10 września 2021 unieważnił pozwolenie na budowę 3 wiatraków w gminie Nowe Skalmierzyce, wydaną przez starostę Ostrowa Wielkopolskiego. Dziś adwokat „Stowarzyszenia Stop Wiatrakom” składa wnioski o ściganie kierownika tej budowy, który ma za nic ustanowione przez wojewodę prawo!

Wojewoda wydał decyzję 10 września 2021. Jest to odpowiedź na zapytanie burmistrza Nowych Skalmierzyc z sierpnia tego roku, co do właściwości formalnej związanej z kompetencjami starosty.

Cały artykuł przeczytasz na: http://www.patriot24.net/video-rutkowski-mial-racje-wojewoda-wielkopolski-uniewaznil-pozwolenia-na-budowe-3-wiatrakow-kolo-ostrowa-wlkp-dlaczego-lukasz-grzeszczuk-jako-kierownik-tej-budowy-ma-za-nic-decyzje-reprezentanta-polskiego-rzadu-i-nakazuje-kontynuowanie-budowy,28276